صندلی همایش

صندلی آمفی تئاتر C-529

صندلی همایش با نام های صندلی سینمایی و صندلی آمفی تئاتر نیز شناخته می شود. صندلی همایش همانطور که از نامش پیداست برای سالن های همایش مورد استفاده قرار می گیرد. صندلی های همایش از قسمت های مختلفی تشکیل می شود و هر قسمت دارای استانداردی است تا همه این ها کنار هم یک صندلی راحت و قابل نشستن در زمان طولانی را برای میهمان فراهم کند.

آنچه که باعث رضایت میهمان است احساس راحتی در زمان طولانی مجالس است که صندلی همایش این مهم را ممکن می سازد. صندلی های همایشی با ساختار منعطف خود امکان استفاده حداکثری از فضای سالن را فراهم می کنند.

 

ویژگی های صندلی همایش مناسب

از ویژگی های صندلی همایش مناسب می توان به زیبایی آن اشاره کرد. صندلی همایش باید زیبا و ظریف باشد چراکه این صندلی همایش است که به سالن زیبایی می بخشد و سهم بسیاری در زیبایی سالن شما ایفا می کند. البته همانطور که گفتیم صندلی آمفی تئاتر خوب از نام های برتر این صندلی می باشد.

از ویژگی های دیگر یک صندلی همایش می توان به رنگ روکش صندلی اشاره کرد. روکش پارچه ای صندلی باید دارای رنگی باشد که با سالن همراه بوده و بر زیبایی سالن بیافزاید. صندلی سالن همایش باید جنس پارچه مرغوب نیز داشته باشد. جنس مرغوب پارچه صندلی به طول عمر صندلی و نطافت آسان آن کمک می کند.

 

صندلی همایش

صندلی همایش

 

استحکام و دوام صندلی همایش به چه عواملی بستگی دارد؟

هر صندلی سینمایی با توجه به استفاده مکرر و طولانی مدت باید دارای عمر طولانی باشد. از عوامل دوام صندلی همایشی استفاده از فوم سرد در تولید فوم صندلی است. فوم در قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه استفاده می شود و با نشستن طولانی مدت نباید دچار تورفتگی و تغییر فرم شود. استفاده از فوم سرد تزریقی در تولید اینگونه صندلی ها به طولانی شدن عمر مفید صندلی کمک بسیاری میکند همچنین بواسطه جدانشدن پارچه از فوم سبب خراب نشدن پارچه نیز می شود.

استفاده از پروفیل سنگین ساوه نیز از عوامل مهم افزایش طول عمر صندلی سمینار است. پروفیل مناسب به استحکام صندلی آمفی تئاتری کمک میکند و قسمت های فلزی قوی از مهمترین عوامل پایداری صندلای همایش است. رنگ بکار رفته در قسمت های فلزی نیز باید از رنگ کوره ای الکترواستاتیک باشد تا در اثر ضربه و در گذر زمان از بین نرود.

 

صندلی همایش

صندلی همایش

 

خرید صندلی همایش و استعلام قیمت صندلی همایش

در خرید صندلی همایش کیفیت و قیمت از موارد بسیار مهم می باشد. لزومه کیفیت تاثیر آن در طول عمر صندلی است و در قیمت صندلی همایشی نیز به سبب خرید تعداد بالا نیاز به قیمت مناسب در صندلی احساس می شود.

شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت صندلی سینمایی با شماره های شرکت تماس حاصل کنید و برای تست کیفیت بصورت حضوری در دفتر مرکزی و کارخانه تولید صندلی حاضر شوید. ما امکان یک خرید مطمئن را برای شما ایجاد کرده ایم.